Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Groep 5 op bezoek in de kerk

Vanochtend even na half tien arriveerden 16 kinderen van “de Kromme Draai” in de kerk onder leiding van godsdienstlerares Leny en Brenda, één van de ouders. Zij werden hartelijk ontvangen in “’t Honk”, het onderkomen van de zondagsschool en het “eetcafé”. Onder het genot van een glas limonade en een koekje in de vorm van een kerk (echt waar) werden ze hartelijk welkom geheten. Jacolien vertelde hier van alles over het reilen en zeilen van de zondagsschool. Daarna werden de kinderen begeleid naar de kerk. Hier vertelde ds. Roel over de geschiedenis van het kerkgebouw en over de bijzondere momenten die mensen vieren in een kerkdienst. De kinderen konden hierna vragen stellen. En dat gebeurde ook. Honderduit vroegen ze over het doopvont, het “memento mortis bord”, de foto van ds. Hugenholtz, het orgel, enzovoorts. Tot slot was er een heuse speurtocht door de kerk en mochten de kinderen naar het orgel, waar Janny Kok en juf Leny speelden en wij allemaal het “Wilhelmus” zongen. Een geslaagde ochtend.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *