Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Goede opbrengst op gezellige rommelmarkt

De rommelmarkt van Ammerstol op 1 juni 2024 was weer beregezellig. Hartelijke dank voor de voorbereiders, gulle gevers, ophalers, uitzoekers, cateraars, verkopers, opruimers en schoonmakers. Samen met de vele bezoekers werd het weer feest, met een mooi resultaat: €11.486. Iets meer dan vorig jaar, we kunnen echt tevreden zijn!  We hopen volgend jaar op net zo’n feest als dit jaar. Verbeterpunten zijn er altijd, daar gaan we als commissie mee aan de slag voor de volgende rommelmarkt. De commissie zal verder gaan zonder Nico Mouris, die al zo’n 25 jaar een sleutelfiguur was binnen de groep commissieleden en vrijwilligers. Nico was altijd op zoek naar beter, gaf bezielende leiding aan vooral al het uitvoerend werk. Nico, heel hartelijke dank!

Namens de rommelmarktcommissie,
Nico van der Kraan

 

Categories: Geen categorie

1 reply

  1. Ik wil ook graag de rommelmarkt commissie bedanken wat ook zij aan alle voorbereidingen hebben gedaan .
    Het is volgens mij toch ieder jaar weer een hele klus.
    Bedankt 🍷

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *