Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Gemeenteavond, een terugblik

Afgelopen dinsdag 13 november vond de gemeenteavond plaats.  Twintig gemeenteleden mochten we verwelkomen. In de gesprekken die plaatsvonden verdiepten we ons in ons geloof. Wat geloven wij, hoe en wanneer spreken we daarover met anderen. Hoe gaan of gingen we daarover in discussie met kinderen in onze gemeente, onze eigen kinderen en kleinkinderen en wat geven wij ze daardoor mee. Een interessante avond waarin de deelnemers aangaven het heel zinvol te vinden deze onderwerpen te bespreken.

Zo bleek bijvoorbeeld dat wij niet allemaal hetzelfde Godsbeeld hebben, dat Jezus, Gods Zoon, een belangrijke rol speelt in ons geloven. Ook bleek dat we het makkelijk vinden met “gelijkgestemden” over het geloof te praten, maar moeilijker met iemand die niet gelooft. Wat betreft de jeugd, vertelde Erna, staat er een activiteit in de planning voor gesprekken tussen de jeugd van het eetcafé en kerkleden. Daar zien we naar uit.

Jannie van den Oever

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *