Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Gemeenteavond 13 november over jeugd

Noteert u deze datum alvast in uw agenda. Het onderwerp is ”jeugd”

Zoals in vele kerken is ook in onze kerk de jeugd niet massaal vertegenwoordigd. Zeker de leeftijdscategorie van 16+ . We zien wel jeugd terug als doopouders. Vaak willen jonge ouders hun kinderen opvoeden in het geloof en hen de verhalen uit de bijbel meegeven. Kinderen van 4 tot 12 jaar zien we op de zondagsschool, die geleid wordt door enthousiaste ouders. Kinderen van 12 tot 16 jaar zien we terug in het eetcafé, waar zij een luisterend oor vinden.

Hoe zijn wij, als belijdend leden,  in het verleden omgegaan met onze kinderen.  Gaan onze kinderen naar de kerk? Of onze kleinkinderen? Hierover zal de discussie gaan op deze gemeenteavond.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *