Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Geen rommelmarkt in 2021

De rommelmarkt van Ammerstol is een evenement waarvoor van overheidswege corona-restricties gelden. Tot 1 september betekent dit: bezoekers controleren op vaccinatie of verstreken quarantaineperiode, éénrichting looppaden en anderhalve meter proberen te handhaven. De restricties na 1 september zijn niet bekend en onvoorspelbaar.

U zult het met ons eens zijn: Onder deze restricties kan de rommelmarkt niet doorgaan en op deze onzekere vooruitzichten is niet te bouwen. De rommelmarktcommissie heeft dan ook besloten de rommelmarkt van 11 september 2021 af te gelasten. We zullen ons nu richten op de periode mei-juni 2022 en zullen zo snel mogelijk met een datum komen. We hopen van harte dat we dan een mooie rommelmarkt kunnen organiseren!

Nico van der Kraan

namens de rommelmarktcommissie

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *