Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Feestelijk concert Capella Constancis

Op 7 oktober, om 14:30 uur viert Cappella Constancis haar 15 jarig jubileum met een feestelijk concert in de kerk van Ammerstol. Dirigente Ingrid Kappelle, pianist Jeroen Liedorp en de leden van het ensemble zullen hun uiterste best doen om u van operette, opera en musical te laten genieten. Toegangsprijs is € 10, kaarten zijn verkrijgbaar bij de ingang van de kerk. Bestellen kan ook: cappellaconstancis1@gmail.com

Het Vocaal Ensemble Cappella Constancis werd op 7 september 2003 te Schoonhoven opgericht door de sopraan Ingrid Kappelle, die als dirigente nog steeds bij het koor betrokken is. Vaste begeleider tijdens repetities en concerten is pianist Jeroen Liedorp. Het ensemble stelt zich ten doel de muziekgeschiedenis te onderzoeken in projecten. De 22 leden zijn allen gevorderde amateurzangers, die met zorg worden gecoacht.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *