Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Feest! Koffie Achterom bestaat 10 jaar!

We begonnen met een groepje vrijwilligers de eerste vrijdag in september 2007. De kerkdeuren stonden wijd open, er was een tafeltje klaar gezet met zes stoelen er omheen in de ingang van de kerk. Twee vrijwilligers hadden een pot koffie gezet en wachtten af of er iemand zou komen. Tot onze verrassing werden alle zes de stoelen bezet. Het aantal bezoekers liep gestadig op, iedere week sjouwden vrijwilligers met stoelen door de kerk om de mensen een plaatsje te geven. Toen het kouder werd verhuisde Koffie Achterom naar de consistorie en weer later naar het Achterschip alwaar we nu wekelijks de koffie schenken en een paar keer per jaar een activiteit organiseren.

Op 15 september viert Koffie Achterom het 10-jarig bestaan. We hopen dit feit echt feestelijk te vieren met onze wekelijkse gasten en met u. De koffie staat om 10.00 uur klaar met wat lekkers erbij.

Allemaal van harte welkom.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *