Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Een oproep aan alle handige en creatieve mensen uit onze gemeente

Op 8 december a.s. is het weer kerstmarkt op het kerkplein in Ammerstol. Altijd een hele gezellige markt om te bezoeken! Zoals jullie weten organiseren Geraldine en ik altijd een verkoopkraam, waarvan de opbrengst naar onze kerk gaat. Als vanouds doen wij graag een beroep op u allen om deze kraam te vullen met allerlei leuke zelfgemaakt spullen om te verkopen zodat we weer een mooie opbrengst kunnen noteren. Wat kunnen/willen we verkopen? Eigenlijk mag alles, dus denk aan: kerststukken, kerstkransen, leuke decoratie voor binnen en buiten, vogelvoer attributen, kaarsen, kaarten, potten met lekkers als jam, noten, koekjesdeeg, deur- en raamversiering, etc etc.
Heeft u nu geen inspiratie en wilt u best aan de slag? Stuurt u dan een mail naar anita.timmerman@thetravelclub.nl, dan stuur ik u graag wat leuke ideetjes toe. Op vrijdagochtend 7 december zijn we in het Achterschip aanwezig om alles in ontvangst te nemen. Alvast heel erg bedankt!

Met vriendelijke groet,
Anita Timmerman, tel. 0182-351806

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *