Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Een goed gesprek tussen jong en oud

Dit jaar is het thema van het kerkelijk jaar “Een goed gesprek”. Iedere 2e vrijdag van de maand vind er tijdens een gezamenlijk bereide maaltijd een goed, en vooral gezellig gesprek plaats tussen en met jongeren van 12 t/m 17 jaar. Op een ongedwongen manier wordt lief en leed gedeeld met elkaar.

Om elkaar, jong en oud wat beter te leren kennen organiseren wij – de jongeren van het eetcafé – een gezamenlijke maaltijd voor meerdere generaties. Wie wil er met ons mee eten en daarna in gesprek raken met ons? Spreekt u dit aan zet dan alvast vrijdagavond 12 april in uw agenda. Een uitnodiging volgt nog.

Groetjes van de leiding en de jongeren van ‘t eetcafé.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *