Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Ds. Roel Braakhuis 5 jaar in Ammerstol

De tijd gaat snel. Op zondag 12 februari, toen wij een feestelijke kerkdienst hadden met als thema ‘Alles is Liefde’ was het precies vijf jaar geleden dat  Roel Braakhuis in onze kerk werd ingezegend als predikant. Hij bracht dat toen zelf ter sprake en was daarmee de gemeente toch echt een stapje voor. In de daarop volgende kerkenraadsvergadering heeft hij een prachtig boeket bloemen ontvangen namens u allen.

Wij danken Roel en Esther dat zij al zo lang in ons midden zijn.

En Roel, wij hopen nog jaren “kerk” te zijn onder jouw inspirerende leiding.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *