Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Dominee Haandrikman slagvaardig in Enkhuizen

Velen van u kennen Henk Haandrikman nog wel, hij was dominee in Ammerstol van 1986 tot 2000. Zijn huidige standplaats is Enkhuizen. Daar heeft hij meegewerkt aan “geclusterd vergaderen”, een methode waarmee de vergaderingen van diaconie, kerkrentmeesters, kerkenraad en bij toerbeurt een werkgroep aaneengesloten en gezamenlijk gehouden worden. Dominee Henk Haandrikman over de nieuwe manier van vergaderen in Enkhuizen: “Er is betere communicatie en er zijn meer onderlinge contactmomenten en kortere lijntjes. Daardoor worden agenda’s sneller afgehandeld en ontstaat er ruimte om inhoudelijke zaken te bespreken. Ook voor mij als predikant is het fijn snel te horen wat er allemaal speelt en daar direct op in te kunnen haken. West-Friezen houden wel van deze slagvaardige aanpak, maar het is naar mijn mening ook een aanrader voor andere regio’s.”

Meer lezen? Zie https://www.protestantsekerk.nl/actueel/nieuws/kortere-lijntjes-door-kerkenraadsvergadering-20

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *