Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Dit jaar toch nog een rommelmarkt in Ammerstol

We verwachten dat we in het najaar weer een rommelmarkt kunnen houden in Ammerstol, de gezelligste van de Krimpenerwaard. We hopen dat de omstandigheden dat gaan toelaten en mikken op 11 september 2021. De kerk kan de opbrengst goed gebruiken en bovendien snakken we naar het ophalen, de kerk volbouwen met alles wat nog een keer te verkopen is, het uitruimen, de hectiek om half 10 en de gezelligheid tot 13:30, het opruimen en tellen en tenslotte het napraten en naborrelen voor de grote groep vrijwilligers.

Wordt vervolgd.

De rommelmarktcommissie.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *