Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

debijbel.nl: HSV, leesplannen en een verbeterde zoekfunctie

De Herziene Statenvertaling is als brug tussen de Statenvertaling en de lezer van nu een geliefde bijbelvertaling in Nederland. Deze wordt op debijbel.nl, naast de Nieuwe Bijbelvertaling en de Bijbel in Gewone Taal, veel gelezen. We zijn dan ook blij dat we samen met Royal Jongbloed en de Stichting HSV deze vertaling vanaf vandaag kunnen aanbieden in onze app Mijn Bijbel en op debijbel.nl. Zie voor meer informatie debijbel.nl/hsv en lees onze blog.

Mijn Bijbel is de enige app waarin de meest gelezen vertalingen van Nederland gratis beschikbaar zijn. Voor onze app Mijn Bijbel is er nu een update waarin de HSV beschikbaar is. Deze nieuwe versie bevat ook leesplannen, heeft verbeterde zoekfunctionaliteit en is te gebruiken op de iPad. We zijn benieuwd wat je er van vindt!

Bron en lees meer: https://www.debijbel.nl/nieuws/mijn-bijbel

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *