Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

De Bijbel app: Mijn Bijbel

Vanaf vorige week kunnen kerkgangers tijdens de kerkdienst de bijbellezing makkelijk volgen op hun smartphone. Het Nederlands Bijbelgenootschap heeft een gratis app gemaakt, Mijn Bijbel, waarmee de Bijbel in zes vertalingen gelezen kan worden. Overal waar geen wifi is, dus ook in de kerk.

Veel kerken zijn nu nog smartphone-vrij. Op zondagochtend blijft de mobiele telefoon thuis, of in de tas of broekzak; gebruik van de mobiele telefoon wordt als ongepast gezien. Maar in evangelicale kerken is dat anders, weet Stefan van Dijk, uitgever van het Nederlands Bijbelgenootschap. Daar is het al heel gebruikelijk om de bijbellezingen te volgen met de smartphone. Ook in andere kerken met veel jongeren is het mobieltje geen taboe meer. Dat leidt het NBG af uit cijfers van het gebruik van de website: dat stijgt op zondagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur.

Lees verder op https://www.trouw.nl/religie-en-filosofie/de-smartphone-mag-aan-in-de-kerk~a659339f/
of kijk op https://www.debijbel.nl/nieuws/mijn-bijbel-nieuwe-bijbelapp-met-nbv-en-bgt

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *