Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Dauwtrappen op Hemelvaart

Bij  Hemelvaartsdag (25 mei) hoort natuurlijk weer dauwtrappen. Vorig jaar was dit een succes. We hebben genoten van de wandeling langs de Lekdijk en de korte meditatie op het strandje aan de Lek. Heen liepen we in stilte waarbij we alle tijd hadden om van de natuur te genieten.

We vertrekken vanaf de kerk om 07.00 uur na een ochtendgebed en sluiten de wandeling af met weer een korte meditatie, een broodje en koffie en thee in ‘t Achterschip. Om ongeveer 09.30 uur gaan we weer ieder ons weegs. Lopen jullie mee? We hopen op veel deelnemers. Een intekenlijst ligt voor in de kerk.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *