Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Dank jullie wel

Nu, een dag na mijn afscheid als predikant lees ik rustig al jullie goede wensen door. Tussendoor waaien herinneringen binnen aan zondag, de dienst, met gelukkig weer de zondagschool en het eetcafé. Om met de psalmist te spreken: zie, hoe goed het is broeders en zusters te wezen en samen te zijn. ’s Middags samen bij het Gebouw in zon en schaduw langs de Lek. Zo vertrouwd, dat het afscheid nog niet helemaal tot mij doordrong, dat zal nog wel komen.

Wat hebben jullie mij en Esther een mooie dag gegeven. Dank jullie wel. Het ga jullie goed en God zegene jullie.

Roel Braakhuis

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *