Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Boekuitreiking Verborgen Lied

Op woensdagavond 17 oktober vindt er een boekuitreiking plaats in de kerk van Ammerstol. Dit boek (Verborgen Lied) is geschreven door Janny den Besten uit Nieuw Lekkerland. Het boek gaat over een persoon uit deze tijd die te maken krijgt met vluchtelingen uit andere landen en daar met een tante over spreekt en dan blijkt dat deze tante ook vluchteling is geweest tijdens de meidagen in 1940. Toen kwamen enkele honderden vluchtelingen uit Veenendaal en omgeving naar Bergambacht en Ammerstol. Tweehonderd daarvan hebben in de kerk van Ammerstol geslapen. Op 10 mei 1940 is daar voor hen en voor de inwoners van Ammerstol het pinksterevangelie verkondigd door de Ds. Hugenholtz uit Ammerstol en Ds. Kok uit Veenendaal. Ter herinnering aan deze evacuatie, staat in Bergambacht de Veenendaalsebank en in Ammerstol de marmeren gedenkplaat in de Kerk en een tegeltableau boven de ingang van de Kerk vanuit de toren.

Aanvang 20:00 uur. Noteert u deze datum alvast in uw agenda. In de volgende editie van de nieuwsbrief kunt u meer informatie lezen.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *