Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Bijeenkomsten van de Gesprekskring in 2024

Ook voor volgend jaar zijn er weer enkele bijeenkomsten van de Gesprekskring gepland. In de eerste helft van 2024 zijn de data:

  • 7 februari,
  • 17 april en
  • 12 juni.

De bijeenkomsten zijn alle op woensdagmiddag in ’t Achterschip, aanvang 15.00 u. Iedereen is welkom. Als men nog niet eerder is geweest, kan men zijn of haar e-mailadres doorgeven aan mij (L27A51@hotmail.com), dan krijgt men voorafgaand aan de bijeenkomst de eventuele informatie over het dan aan de orde zijnde onderwerp toegestuurd.

Groet,
Leo van Veen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *