Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Bezoek van burgemeester Hans Beenakker aan de kerk

Op vrijdag 23 februari bracht de nieuwe burgemeester een bezoek aan onze kerk. Na eerst bij Koffie Achterom koffie gedronken te hebben (zie elders in de nieuwsbrief) heeft hij de kerkzaal bezocht. Hij was belangstellend naar de geloofsbelijdenis van de kerk en het aantal bezoekers en of deze alleen van Ammerstol komen. We hebben gesproken over het bouwjaar van het kerkgebouw en ook de vele oudheden in de kerk besproken en bekeken. Hij had ook veel belangstelling voor de Herenbank en of deze nog gebruikt wordt? Nee, is een opbergplaats van rommel. Al met al toonde hij veel belangstelling voor allerlei dingen in de kerk. Het was een leuk bezoek.

Koster Sjaak.

Foto: Anja Oosterom

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *