Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Bezoek groep 5 Kromme Draai aan de kerk

Op maandagochtend 22 mei brengen de kinderen van groep 5, die godsdienstonderwijs volgen, weer hun jaarlijkse bezoek aan onze kerk. Dat is altijd een gezellige en leerzame ochtend. De kinderen worden ontvangen met limonade en wat lekkers. Een van de leidsters van de zondagsschool vertelt dan wat er allemaal gedaan wordt op de zondagsschool. We hebben ook een spannende speurtocht door de kerk. Maar het mooiste en ontroerendste van de ochtend is altijd weer het vragenhalfuurtje waarin de kinderen allerlei soms zeer bijzondere vragen afvuren naar Dominee Roel die daar altijd weer een goed en begrijpelijk antwoord op weet te vinden. Aan het eind van de ochtend gaan de kinderen, een ervaring rijker, weer terug naar school.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *