Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Bezoek Bijbelse beeldentuin

Op woensdag 31 augustus gaan we bij voldoende belangstelling met elkaar naar de Bijbelse beeldentuin van de Joannes de Doperkerk in Hoofddorp. Een geweldige ervaring, kan ik u vertellen. Met een gids kunnen we de tuin bezoeken. Eerst natuurlijk koffie met gebak. Na afloop op loopafstand lunchen op eigen kosten. Koffie met gebak en gids kosten 10 euro pp. We gaan met eigen vervoer. Als u meerijdt kunt u met de chauffeur afspreken hoeveel u bijdraagt bij de benzinekosten.

Vertrek vanaf het kerkplein om 9.00 uur. U kunt zich aanmelden op de inschrijflijsten die op de tafels van ’t Achterschip liggen. Fijn als u meegaat!

Jannie van de Oever
Marian van Veen

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *