Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Bericht van de diaconie

Allereerst willen wij u een goed 2021 toewensen, een jaar waarin we elkaar hopelijk weer regelmatig kunnen ontmoeten. We zijn heel blij dat Greet Jongkind diaken wil worden en dat Jenneke de Hoop heeft toegezegd de diaken-taken in de kerkdienst te willen doen. We hebben de laatste tijd weer “kerstpakket overschotten” zoals iemand dat noemde, mogen ontvangen. Ook zijn we blij met de actiezegels van de sinterklaasactie in Bergambacht. Dat heeft 22,50 euro opgeleverd. Alle gevers, hartelijk dank. We sparen ook nog steeds zegels van de Plus voor het gratis boodschappenpakket. U kunt ze inleveren bij Erna de Lange of bij Rudy Bieleveld.

Een speciaal woord van dank willen we richten tot Marco Goudriaan. Hij heeft een prachtig schilderij door hem gemaakt van de kerstman verkocht aan de Stigt en de opbrengst aan de diaconie geschonken. Het schilderij heeft 200 euro opgebracht! Marco, wat een mooi gebaar. We zullen zorgen dat het geld goed besteed wordt.

Beste mensen blijf gezond. Hartelijke groeten, Yvon en Rudy.

 

Foto: Marco Goudriaan

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *