Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Alvast noteren: rommelmarkt op zaterdag 10 juni 2023

De gezelligste rommelmarkt van de Krimpenerwaard start op zaterdag 10 juni 2023 om half tien in de ochtend en eindigt om half twee in de middag. Op de dag zelf kunt u, behalve mooie spullen voor weinig geld kopen, ook genieten van stemmige muziek en lekker eten en drinken. Mooi weer kunnen we niet garanderen, gezelligheid wel!

De gezelligheid begint voor de vrijwilligers al eerder. Het ophalen in Ammerstol gebeurt in de week van maandagavond 5 juni t/m donderdagavond 8 juni. Daarover later meer. Ophalen, uitzoeken, uitruimen, verkopen en de schoonmaak na afloop, het gebeurt alle jaren in zo’n goede sfeer, dat het eigenlijk ook een feest is om daaraan mee te doen. Doet u dit keer ook eens een paar uurtjes mee als vrijwilliger, een onvergetelijke ervaring! De opbrengst is bestemd voor het onderhoud van de kerk van Ammerstol. We kunnen trots zijn op de staat van onderhoud van onze kerk. U bent van harte welkom op zaterdag 10 juni 2022!

Namens de rommelmarktcommissie,
Nico van der Kraan

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *