Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Alles ging op

Op 19 april organiseerde de Koffie Achterom een pannenkoekenmaaltijd. Er hadden zich hiervoor 40 mensen opgegeven. Na de koffie ochtend werden de tafels klaar gezet voor de pannenkoekenmaaltijd. Intussen werd er druk gebakken, er werden kleine pannenkoekjes gebakken waarop allerlei lekkers werd meegebakken. Er waren ook grotere pannenkoeken met spek, kaas en naturel. Het werd een groot succes, alles ging op. De sfeer was heel gezellig en zo’n festijn is voor herhaling vatbaar. Dank aan de schenkers van het pannenkoekenmeel en hulde aan de baksters. Nu gaan we gewoon verder met onze wekelijkse koffie ochtend, want ook gedurende de zomer schenken we iedere vrijdag een kopje koffie en is er tijd voor een praatje. U bent van harte welkom vanaf 10.00 uur tot 11.30 uur. Namens alle vrijwilligers wens ik u een zonnige zomer.

Met hartelijke groet, Leny van Buren

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *