Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

Aan alle koffiedrinkers en vrijwilligers van onze Koffie Achterom

 Vinden jullie dat nou ook..? Het duurt te lang. Het samen gezellig aan de koffie op vrijdagmorgen kan nog steeds niet. Nieuwtjes uitwisselen, elkaar steunen en opbeuren. We missen jullie. Het duurt te lang.
Maar, daar hebben we wat op gevonden… het virus daar doen we niks aan. Je prik halen en verder afwachten. Maar die koffie met zijn allen kan gewoon digitaal. Gewoon zoomen. Ik denk dat velen onder jullie dat al doen. Geïnstalleerd door de kleinkinderen of je kinderen kun je lekker met je familie praten. En dat kan ook gebeuren met Koffie Achterom. We gaan kijken wie mee kan en wil doen. En dan op vrijdagochtend met je eigen kopje koffie voor je laptop, computer of telefoon en lekker weer nieuwtjes uitwisselen.

Je hoort van ons.

Marian

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *