Gemeente rond de kerk van Ammerstol

Het gezicht en de informatiebron van onze gemeente op het internet

A Christmas Carol

Zinzondag 17 november 2019. Marinus den Oudsten met een lezing over A Christmas Carol

De Amsterdammer Marinus den Ouden vertolkt A Christmas Carol. Een allegorie over de Engelse vrek Ebenezer Scrooge. Het is een verhaal over de oude verbitterde vrek en zijn dromen op kerstavond, en is één van de bekendere verhalen van de kersttijd. Een prachtig kerstverhaal wat vele malen is verfilmd en in musicals vertolkt. Een verhaal in een kille sfeer van onmenselijkheid en onrechtvaardigheid, de kou van een bekrompen menselijke geest met … uiteindelijk toch nog een goed einde.

De zinzondagen in Lekkerkerk vinden plaats op een zondagmiddag in de Grote of Johanneskerk, Kerkplein 4 in Lekkerkerk, aanvang steeds om 15.00 uur. In de directe omgeving van de kerk is voldoende gratis parkeerruimte aanwezig.

De toegang en de koffie en/of thee in de pauze is gratis, maar wel is er ter bestrijding van de onkosten na afloop een open schaalcollecte.

Categories: Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *